Güvenlik Kaza Değil Webinar

Hogan, Kristin Switzer ve Kirsten Mosier yönetiminde “Güvenlik Kaza Değil- Kurumdaki Güvenliğini Arttırmak için Kişiliği İnceleme” adlı bir web seminerine ev sahipliği yapacak.

İş yeri güvenliğini düşündüğümüzde, muhtemelen akla ilk gelen çalışanların ilk işe başladıklarında aldığı temel güvenlik eğitimidir. Ancak bu standart eğitim iş yeri yaralanma ve kazalarının sayısını azaltmamaktadır. Rakamlara bakılacak olursa; 2017’de bu tür iş yeri kazaları Avrupa şirketlerine 476 Milyar Euro’dan fazla kayıp yaşatmıştır ve bu da Avrupa Birliği’nin GSİYH’sının %3.3’ünü oluşturmuştur.

Hogan Assessment Systems kendi araştırmaları sonucunda güvenlik konusunda en büyük etkenin çalışanın kişiliği olduğunu ortaya çıkarmıştır. Çalışanın güvenlik bilincine veya kaza yapmasına neden olan altı kritik kişilik boyutunu olduğunu bulmuşlardır. Sizlere bu yetkinlikler için adayları nasıl değerlendireceğinizi ve mevcut çalışanlarınızın kuruluşunuzdaki genel güvenliği nasıl geliştireceği gösterilecektir.

4 Haziran Salı günü İngilizce gerçekleştirilecek olan seminerde iki farklı saat bulunmaktadır. Aşağıdaki linkten detaylara ulaşıp, kayıt yaptırabilirsiniz.

https://lnkd.in/ehnP4Hw