Nev Dijital

NEV GELİŞİM YOLCULUĞU

Nev Gelişim kurumların kendi çalışanlarının gelişim yolculuklarını ve değerlendirme merkezi uygulamalarını yapabilecekleri digital altyapı hizmetini sağlar. Kurumlar bu digital altyapı sayesinde kendi gelişim yolculuklarını tasarlayabilecekleri gibi içerik olarak NevGelişim’in uzman danışmanlarından da faydalanabilir.

5D KİŞİLİK ENVANTERİ

Nev Gelişim’in her bir kuruma özel olarak hazırladığı yetenek yönetimi programı ile kurum içinde yetenekleri tanımlar, yetenekleri ölçer, değerlendirir. Kurumların yetenek havuzundaki  çalışanlarına eğitim, mentörlük, koçluk gibi farklı gelişim araçları ile  kişiye ya da gruba özel gelişim programları oluşturur ve  yetenek yönetimi sürecine katkı sağlar.

5D LİDERLİK

Nev Gelişim’in hazırlamış olduğu ‘Liderlik’ envanteri kurum liderlerinin liderlik becerileri, liderlik tarzı ve liderlik potansiyellerini, kendinin ve ekibinin gelişimi noktasındaki katkılarını 5 ana boyut ve 15 alt boyutta inceleyerek bu süreçte kendi potansiyelini etkilebileyecek ayak bağları konusunda farkındalık oluşturmasını sağlamaktadır.

5D YETKİNLİK

Nev Gelişim’in hazırlamış olduğu ‘5D Yetkinlik’ platformu kurumların yetkinlik setlerini kişilik envanterleri sonuçlarına göre eşleştirmesini yapar.  Kişilerin kurumların yetkinlikleri karşısında gösterecekleri davranışları önyargısız, rasyonel verilere dayalı biçimde eşleştirir ve kurumların değerlendirmesine sunar.

5D İŞE ALIM GÖRÜŞME

Nev Gelişim’in hazırlamış olduğu ‘Görüşme Raporu’, 5D kişilik gelişimi envanterini tamamlamış olan adayların kişilik gelişimleri raporunun yanı sıra görüşmeler esnasında adaylara sorulabilecek olan ayak bağları ve gelişim noktaları ile ilgili olarak mülakat ekibine soru setleri de sağlamaktadır.

NEV GENEL YETENEK

NEV Gelişim uzman danışmanları tarafından hazırlanan ve adayların sınırlı bir zaman diliminde problemleri çözmek için temel kavramları nasıl ve ne kadar kullandığını ölçen genel yetenek testi kurumların özellikle yeni mezun ve/ya birinci basamak işe alımlarında adayların sözel, görsel, sayısal kavramlarda genel yeteneklerini ölçmelerini sağlar.

KURUM ANKETLERİ

Nev Gelişim kurumların ihtiyaçlarına özel çalışan anketlerinden, performans değerlendirme, departman değerlendirme anketlerine kadar bir çok farklı alanda anket çalışması hazırlar.

Nev Danışmanlık Hizmetleri

Nev Danışmanlık Hizmetleri

Hogan Assessments

Hogan Assessments