Şahap TOKGÖZ

DANIŞMAN, Yönetici Koçu

Profesyonel iş hayatına Satış Uzmanlığı ve devamında Özel Müşteri Yönetimi Projeleri ile başlayan Şahap Tokgöz, deneyimine İK İşe Alım Uzmanı, Eğitmen, Eğitim Müdürü, İş Geliştirme Yöneticisi, Proje Yöneticisi & Müdürü, Danışman, İş Geliştirme Müdürü, Program Lideri gibi görevlerle devam etmiştir.

Temel eğitimi mühendislik ve işletme olan Şahap Tokgöz’ün ana odağı; kurumsal eğitimler ve dijital içerikler olmakla birlikte satış ve müşteri iletişimine dair çalışmalarını aralıksız sürdürmekten mutlu olmakta, çeşitli KOBİ ve start-up projelerine danışmanlık, mentorluk ve koçluk yapmakta, eğitim ve bilgi odaklı içerikler üretmekte, Hürriyet Gazetesi, Sigorta Strateji, Medium gibi farklı mecralarda düzenli makale ve denemeler yayınlamaktadır.

Video içerik, deneme, makale, podcast çalışmalarına ek olarak, 2020 yılında “Kurumsal Haller” adı ile yayınlanan bir kitabı bulunmaktadır.

Eğitim projelerindeki 10 yılı aşkın deneyiminde 90’ı aşkın kurum çalışanı ile bir araya gelmiş, mentorluk projelerinde Workinton, Hackquarters, Futurinn, İTÜ Çekirdek, İstanbul Teknokent gibi kurumların Start-Up ekipleri ile çalışmış, tamamladığı ICF onaylı koçluk programları ile yönetici koçluğu süreçlerinde bulunmuştur.

NEV Gelşim bünyesinde Danışman ve Yönetici Koçu olarak görev yapan Tokgöz, İş hayatına özünde; faydalı olmak, katkı sağlamak, gelişmek, geliştirmek ve öğrenmek olarak bakmakta ve kişisel deneyimine eğitim projeleri ile devam etmektedir.